+386 40 853 576

TEKMOVANJE “KRANJSKA ČEBELA 2017”

V soboto, 4.11.2017, so se naši mlajši plavalci in plavalke udeležili tekmovanja Kranjska Čebela, katerega organizator je bil Plavalni klub Kranj.

Na tekmovanju je nastopilo deset naših plavalcev in plavalk (štiri dekleta in šest fantov):

ALESSIO Mia, BENČIČ Val, BOGDANOVIČ Matia, CODIGLIA VIDACH Martin, FILIPČIČ Yanick, FRELIH UHELJ Sonča, PRIBAC Lan, PRIBAC Maj, RIBAŠ Pavlina in ŠVONJA Manca.

Prvo tekmovanje v tej sezoni je bil dober pokazatelj za vestno delo na treningih, saj so prav vsi izboljšali osebne rekorde. Poleg tega, pa so se nekateri povzpeli tudi na zmagovalni oder.

Medalje za prvo mesto so osvojili: Manca ŠVONJA (50 hrbtno), Maj PRIBAC (100 mešano in 50 delfin) in Yanick FILIPČIČ (50 delfin). Drugo mesto so osvojili: Manca ŠVONJA (50 prosto), Maj PRIBAC (100 delfin) in Val BENČIČ (100 prsno). Tretje mesto pa so osvojili: Sonča FRELIH UHELJ (50 delfin), Manca ŠVONJA (100 prosto) in Val BENČIČ (50 in 200 prsno).